Dostali jste se do složité finanční situace? Nezoufejte, existují způsoby, jak se vypořádat s dluhy a znovu získat finanční stabilitu. 

Dluhy mohou být pro mnoho lidí velkým zdrojem stresu a úzkosti. Může být těžké vědět, jak s nimi zatočit a vrátit se ke zdravější finanční situaci. Pokud se i vy potýkáte s dluhy, nezoufejte – existuje 5 snadných kroků, které můžete podniknout, abyste se Vaše finanční situacezlepšilal jednou pro vždy.

1. Uvědomte si, že máte mnoho půjček

Prvním krokem je uvědomit si, že máte problém s dluhy a že je nutné něco udělat. Ignorování dluhů nebo se jim vyhýbání může vést k ještě větším problémům v budoucnu. Lidé si často neuvědomují, že se dostávají do dluhové spirály a vyplácí půjčku půjčkou.

2. Zjistěte, kolik peněz dlužíte a komu

Je důležité zjistit, kolik peněz skutečně dlužíte a komu. Vytvořte si seznam všech dluhů a splátek, sesbírejte si veškeré smlouvy, dokumenty a splátkové kalendáře, které se k Vašim půjčkám vážou. Získáte tak dokonalý přehled o celkové výši dluhů a o tom, kolik peněz musíte splácet každý měsíc.

3. Zbavte se dluhů nebo zastavte jejich splácení

Nejsnazší způsob jak se zbavit dluhů je prodat své půjčky a získat nějaké peníze zpět. Prodat je možné doplacené půjčky i půjčky, které ještě splácíte. Prodejem půjček získáte část zaplacených úroků zpět. A tím to nekončí. V případě že půjčka ještě nebyla doplacena můžete ušetřit značný díl nezaplacených splátek. Zažádejte si ještě dnes ZDE o prodej svých půjček.

4. Pomozte svému okolí zbavit se dluhů

Již jste si vyzkoušeli službu zastavení splácení nebankovních půjček, nebo jejich prodej. Teď je ta správná chvíle podělit se o touto zkušeností s ostatními. Pomozte svým kamarádům a známým zbavit se půjček a my vám za to zaplatíme. Spolupracujte s námi, pomáhejte svému okolí zbavit se dluhů a my Vám za to ještě zaplatíme. Přihlaste se do našeho programu doporučení zde.

5. Již se nemusíte zadlužovat

Kdykoliv budete potřebovat sáhnout po další půjčce je dobré si uvědomit v jak složité finanční situaci jste již octli a jak složité bylo ji zvrátit. Naše doporučení je již se znovu nezadlužovat a raději pracovat na dlouhodobém navýšení příjmů například spoluprací s námi.